18 жовт. 2019 р.

Henkel Ukraine підтримала «Найбільший урок у світі» в київських школах

Лідер вітчизняного ринку за обсягами інвестицій в екологічні проєкти компанія Henkel Ukraine стала основним партнером і спонсором заходу «Найбільший урок у світі» (World’s Largest Lesson) Міжнародної молодіжної організації AIESEC.

4 жовтня 2019 року одночасно у 8 школах Києва відбулись екологічні уроки на тему «Сталий  розвиток» приблизно для 2400 школярів середніх класів. Понад 240 волонтерів – студентів AIESEC Ukraine та фахівців Henkel Ukraine розповіли учням про цілі та принципи програми «Сталий розвиток», важливість відповідального споживання харчових продуктів, роздільного збирання та сортування побутових відходів, відмови від користування одноразовим пластиковим посудом, пляшками тощо. Діти мали можливість запропонувати власні ідеї щодо шляхів вирішення цих загрозливих екологічних проблем у повсякденному житті суспільства та свого найближчого оточення.

Екологічна ініціатива ООН щодо поширення знань про цілі програми «Сталий  розвиток» серед дітей і молоді почала реалізовуватися всесвітнім рухом у вересні 2015 року. За цей час екологічний проєкт охопив 130 країн світу та надав знання 8 млн дітей у них.

Зі свого боку компанія Henkel Ukraine активно працює з підлітками та молоддю, виховує високу суспільну культуру дбайливого ставлення до навколишнього середовища. У представництвах компанії в усьому світі проводять спеціалізовані підготовчі тренінги для співробітників, закінчивши які  можна як сертифікований амбасадор  програми «Сталий  розвиток» поширювати отримані знання у суспільстві. З 2016 року амбасадори представництва Henkel Ukraine регулярно проводять тематичні екологічні уроки в середніх навчальних закладах України.

Під час занять співробітники компанії знайомлять дітей зі світом екології, разом досліджують зв’язки між глобальною та локальними екосистемами, аналізують, які природні ресурси використовують у побуті та як можна скоротити їхні витрати. З дітьми проводять пізнавальні вікторини. Амбасадори  програми «Сталий  розвиток»  вчать учнів правильно сортувати сміття й економити дорогоцінну сировину.

«Турбота про екологію та захист навколишнього середовища є корпоративним духом Henkel в світі та в Україні. Компанія щороку інвестує величезні кошти у впровадження власних екологічних проєктів та підтримує ініціативи громадських організацій і волонтерських рухів щодо «Сталого розвитку». Ми розуміємо важливість виховання екологічної культури наступних поколінь з дитинства, саме тому Henkel Ukraine вдячна амбасадорам молодіжної організації AIESEC за реалізацію цієї дуже важливої ініціативи в Україні. Ми переконані в тому, що це лише початок –  надалі проєкт «Найбільший урок у світі» реалізуватимуть  у нашій країні на постійній основі», –  зазначила Олена Андрощук, начальник відділу корпоративної комунікації в Henkel Ukraine.

Пресреліз (202,23 KB)
Олена Андрощук Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Петра Сагайдачного, 1 +38-044-247-51-00 elena.androschuk@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція