Меню
Пошук

Як користуватися функцією "Моя Колекція"?

Дізнайтеся, як використовувати функцію "Моя Колекція" на сайті Henkel!

Прокрутіть слайди, наведені нижче, щоб зрозуміти, як ви можете зберегти вподобаний контент і використовувати його в розділі "Моя Колекція". Відтепер ви можете створити свою колекцію обраного на henkel.com - для себе або поділитися з іншими!

Який контент можна додати і як це зробити?Переглядаючи веб-сайт Henkel, скористайтеся значком "Додати до Моя Колекція" у верхній частині сторінки, щоб обрати новини, прес-релізи, вакансію чи інформацію про бренди, до яких ви б хотіли мати швидкий доступ.

Переглядаючи веб-сайт Henkel, скористайтеся значком "Додати до Моя Колекція" у верхній частині сторінки, щоб обрати новини, прес-релізи, вакансію чи інформацію про бренди, до яких ви б хотіли мати швидкий доступ.Щоб додати до "Мого контенту" файли для завантаження, зображення, відео чи контакти, клікніть "Додати до Моя Колекція" на відповідному об'єкті

Щоб додати до "Мого контенту" файли для завантаження, зображення, відео чи контакти, клікніть "Додати до Моя Колекція" на відповідному об'єктіПісля додавання окремих об'єктів чи сторінок до "Мого контенту" ви одержите повідомлення про те, що контент успішно доданий.

Після додавання окремих об'єктів чи сторінок до "Мого контенту" ви одержите повідомлення про те, що контент успішно доданий.

Як користуватися розділом "Моя Колекція"?Клікніть на "Опції", щоб сортувати, завантажити або видалити обрані об'єкти

Клікніть на "Опції", щоб сортувати, завантажити або видалити обрані об'єктиКлікніть "Перемістити", щоб розташувати об'єкти однієї групи у потрібному вам порядку

Клікніть "Перемістити", щоб розташувати об'єкти однієї групи у потрібному вам порядкуКнопка "Завантажити все" надає можливість завантажити всі елементи одного підрозділу за допомогою лише одного кліку

Кнопка "Завантажити все" надає можливість завантажити всі елементи одного підрозділу за допомогою лише одного клікуЩоб видалити оюрані  об'єкти, клікніть на "Видалити"

Щоб видалити оюрані об'єкти, клікніть на "Видалити"Якщо ви бажаєте поділитися сторінкою "Моя Колекція" з партнерами, колегами чи друзями, клікніть на "Створити посилання", щоб відправити сторінку електронною поштою.

Якщо ви бажаєте поділитися сторінкою "Моя Колекція" з партнерами, колегами чи друзями, клікніть на "Створити посилання", щоб відправити сторінку електронною поштою.