Заява про захист персональних даних для сторінок у соціальних мережах

Статус: Серпень 17, 2020 р.

1 Вступ

ТОВ «Хенкель Україна» (надалі – «Хенкель» або «Ми») раді вашій зацікавленості нашими офіційними сторінками в соціальних мережах та нашою компанією зокрема. Захист ваших персональних даних має для нас важливе значення. Ми поважаємо законодавчі положення щодо захисту та безпеки персональних даних.

Тому ми повинні дотримуватися Закону України «Про захист персональних данних» та Загального регламенту про захист даних (GDPR).

Нижче ви знайдете інформацію про те, які персональні дані ми збираємо, під час використання вами наших сервісів, і як ми обробляємо такі дані.

2 Відповідальна сторона / Контактні дані координатора захисту даних

ТОВ «Хенкель Україна», код ЄДРПОУ: 31283830; адреса: Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 120(«ми», нас або «Henkel») є відповідальною стороною за обробку даних, необхідних для надання послуг, як це описано в цій заяві про захист персональних даних.

Будь ласка, майте на увазі, що використання нашої присутності в соціальних мережах призводить до подальшої обробки ваших персональних даних відповідним провайдером соціальних мереж, не обов'язково обмежуючись вашою взаємодією з нами або нашою присутністю в соціальних мережах. У зв'язку з цим (зокрема, щодо технічної можливості використання нашої присутності в соціальних мережах), ми посилаємось на положення про захист даних відповідного провайдера соціальних мереж в розділі:

Якщо наша присутність у соціальних мережах пов’язана з іншими вебсайтами або онлайн-контенту в Інтернеті, відповідно застосовуються положення про захист даних цих служб.

Ви можете зв’язатися з нашим офіцером з питань захисту персональних даних паном Франком Лібіхом (Frank Liebich, Henkelstrasse 67, D 40191 Duesseldorf, Germany), надіславши електронного листа на наступну адресу електронної пошти: Datenschutz@henkel.com.

3 Загальна обробка даних

3.1 Зв'язок з нами

Ми регулярно отримуємо приватні повідомлення зі змістом, безпосередньо адресованим нам. Якщо ви зв'яжетеся з нами, наприклад, щоб поставити питання про продукт, який ми представили в наших соціальних мережах, в особистому повідомленні, ми будемо використовувати ваше ім'я, ваше ім'я користувача і додаткові дані, надані вами, щоб відповісти на ваш запит.

Обробка ваших персональних даних ґрунтується на законодавчих положеннях, які дозволяють нам обробляти персональні дані, наскільки це необхідно для відповіді на ваш запит (наприклад, пункт 1 b статті 6 Загального регламенту про захист даних) або через наш законний інтерес надати вам бажану інформацію (ст. 6, п. 1 f Загального регламенту про захист даних)

Після надання відповіді на ваш запит ми видаляємо ваш запит та всю інформацію протягом одного року з кінця календарного року, в якому було надано відповідь на ваш запит.

Крім того, коментарі та інший контент, який публікується в соціальних мережах Хенкель і на інших публічних сторінках у соціальних мережах, які безпосередньо звертаються до нас (наприклад, за змістом контенту про наш продукт ), збираються нами, щоб мати можливість реагувати на відповідний контент. Ми можемо відреагувати відповідним чином залежно від типу контенту. Наприклад, ми можемо звернутися до автора з проханням допомогти з використанням наших продуктів або врахувати його відгуки при покращенні наших продуктів. Ми також складаємо звіти про ефективність певного контенту, включаючи його вподобання та взаємодії з ним, щоб вивчати і покращувати нашу роботу зі спільнотою.

Обробка цих даних базується на законодавчих положеннях, які дозволяють нам обробляти персональні дані, оскільки це становить законний інтерес для нас з метою належного реагування на загальнодоступну комунікацію, яка стосується нас (Стаття 6, параграф 1 f) Загального регламенту про захист даних).

Контент, який ви розмістили на наших сторінках в соціальних мережах або на інших сторінках соціальних мереж, може бути видалений вами таким же чином, як і будь-які ваші матеріали на платформі. Ми також залишаємо за собою право час від часу видаляти старі коментарі з наших соціальних мереж. Якщо ви хочете видалити контент в будь-який час з наших соціальних мережах, відправте нам електронного листа на адресу нашого офіцера із захисту персональних даних, зазначену вище у цій заяві.

3.2 Комунікація на сторінках в соціальних мережах

Ви можете вибирати різні функції, які запропоновані в наших соціальних мережах, для взаємодії з іншими користувачами, таких як публікація, коментар, а також лайк або поділитись публікацією.

Ми хотіли б зазначити, що ці способи комунікації є загальнодоступними, і тому всю інформацію, яку ви розміщуєте або надаєте для реєстрації, можуть бачити інші користувачі. Ми не можемо контролювати, як інші користувачі обробляють цю інформацію. Особливо ми не можемо перешкодити іншим користувачам надсилати вам особисті повідомлення.

Всі дані, які ви надаєте в рамках комунікації на офіційних сторінках, ми обробляємо для забезпечення правильного функціонування цих способів комунікації. Без цих даних ми не можемо запропонувати вам ці способи комунікації на сторінках у соціальних мережах. Обробка цих даних заснована на законодавчих положеннях, які дозволяють нам обробляти особисті дані, наскільки це необхідно для використання виконання правочину (наприклад, ст. 6 абз. 1 b) Загального регламенту про захист даних), або оскільки це являє собою законний інтерес, зробити використання наших функцій якомога простішими і ефективнішими (ст. 6 абзац 1 f) Загального регламенту про захист даних).

3.3 Вивчення сфер бізнесу

Ми вивчаємо публікації, пов'язані зі сферами бізнесу, в яких ми здійснюємо свою діяльність (а саме, Косметичні засоби, Клейові технології, Засоби для прання та догляду за оселею). Для цього ми збираємо загальнодоступний контент з соціальних мереж, пов'язаний з цими сферами бізнесу (наприклад, контент, в якому йде мова або демонструється косметичний продукт або засіб для прання).

Контент, пов'язаний з бізнес-сферами, буде зберігатися і оцінюватися, щоб отримати уявлення про громадське обговорення цих бізнес-секторів. Ми будемо використовувати отримані знання, щоб поліпшити нашу власну комунікацію і привести її у відповідність з громадським обговоренням. Обробка цих даних заснована на законодавчих положеннях, які дозволяють нам обробляти персональні дані, тому що це є наш законний інтерес в поліпшенні нашого публічного спілкування шляхом узгодження його з публічним обговоренням (стаття 6, пункт 1 f) Загального регламенту про захист даних ).

Ми видалимо загальнодоступний контент, зібраний в соціальних мережах, з наших систем через рік після його збору. Якщо ви хочете видалити контент з наших соціальних мереж в будь-який час, відправте листа на адресу нашого офіцера із захисту персональних даних на адресу, зазначену вище у цій заяві.

3.4 Розіграші та інші конкурси

Час від часу ми проводимо розіграші та інші конкурси через наші соціальні мережі. Якщо ви хочете взяти участь, ми попросимо вас надати ідентифікаційні і контактні дані (наприклад, ім'я, дату народження, адресу, адресу електронної пошти і т. д.; Додаткова інформація може знадобитися для конкурсу, наприклад, відповідь на вікторину, фото або результат онлайн гри). Ми використовуємо цю інформацію для належного проведення розіграшів або конкурсів, а також, при необхідності, для правового захисту або для виявлення зловживань.

Більш детальну інформацію ви знайдете в офіційних правилах для кожного розіграшу/конкурсу. Якщо ви дали нам свою згоду під час участі в розіграші/конкурсі, ми використовуємо вашу інформацію для цілей, зазначених у декларації про згоду.

Обробка даних базується на законодавчих положеннях, які дозволяють нам обробляти персональні дані, якщо це необхідно для належного проведення розіграшу/конкурсу (наприклад, ст. 6 пункт 1 b) Загального регламенту про захист даних ), тому що ви дали нам свою згоду (ст. 6, абзац 1 a) Загального регламенту про захист даних) або для захисту наших законних інтересів для запобігання шахрайства або забезпечення ефективного правового захисту (стаття 6, абзац 1 f) Загального регламенту про захист даних ).

Тривалість зберігання даних буде вказана у відповідному положенні про захист персональних даних для кожного розіграшу/конкурсу.

3.5 Запрошення на події 

Час від часу ми оголошуємо про події в наших соціальних мережах, для яких може знадобитися реєстрація. Якщо ви реєструєтесь для участі в одному з наших заходів, ми обробляємо персональні дані, надані вами при реєстрації, такі як ваше ім'я, адреса, контактні дані для зв'язку (номер телефону та адреса електронної пошти), а також додаткову інформацію, необхідну для заходу (наприклад, для створення списку гостей, акредитації, вхідного контролю, планування номерів і харчування) і/або інформацію, необхідної для відправки вам вашого запрошення та деталей для конкретного заходу. Крім того, ми можемо використовувати вашу інформацію для виявлення зловживань і для нашого правового захисту.

Обробка даних базується на законодавчих положеннях, які дозволяють нам обробляти персональні дані, якщо це необхідно для реєстрації та участі в заході (стаття 6, пункт 1 b) Загального регламенту про захист даних ) або тому, що у нас є законний інтерес для запобігання шахрайства або для забезпечення нашого ефективного правового захисту (стаття 6, пункт 1 f) Загального регламенту про захист даних ).

Якщо ви реєструєтесь на подію, ми видаляємо ваші реєстраційні дані протягом одного року з кінця календарного року, в якому відбулася подія.

3.6 Чат-бот

Ми можемо розмістити чат-бота в наших соціальних мережах. Можна використовувати чат-бота без надання особистих даних. Якщо ви вводите особисту інформацію в текстове поле при використанні чат-бота, ми будемо використовувати ваші дані тільки для відповіді на ваше запитання. Якщо ми збережемо ваше запитання для внутрішнього аналізу, ми заздалегідь видалимо ваші особисті дані.

Обробка даних базується на законодавчих положеннях, які обґрунтовують обробку персональних даних, необхідних для відповіді на ваше запитання (ст. 6, п. 1 b) Загального регламенту про захист даних ) або тому, що ми маємо законний інтерес запобігти шахрайству або забезпечити наш ефективний правовий захист (ст. 6, п. 1 е) Загального регламенту про захист даних ).

Якщо ви не погодились на більш тривалий термін зберігання, наприклад, в рамках нашого управління відносинами з клієнтами, ми будемо зберігати ваші дані стільки, скільки потрібно для виконання вищезазначених цілей або стільки, скільки потрібно для виконання законних зобов’язань щодо збереження даних.

3.7 Тестування продукції 

Ви можете надати свої контактні дані та свою адресу під час участі в тестах продуктів, які ми проводили через наші соціальні мережі. Ми будемо використовувати ваші дані для проведення тестування продукту.

Ми не будемо передавати ваші дані будь-якій третій стороні, крім випадків, коли це робиться для проведення тестування продукту.

Обробка та використання ваших даних базується на законодавчих положеннях, які обґрунтовують ці операції на тій підставі, що обробка необхідна для проведення тестування товару, у якому ви берете участь (стаття 6, пункт 1 b) Загального регламенту про захист даних ).

Якщо ви не дали згоди на більш тривалий термін зберігання, наприклад в процесі управління взаємовідносинами з клієнтами, ми будемо зберігати дані не довше, ніж необхідно для досягнення вищезазначеної мети, або стільки, скільки буде потрібно, якщо застосовується якесь встановлене законом зобов'язання зі зберігання.

3.8 Опитування

Ви можете надати свої контактні дані, наприклад, свою електронну адресу, під час участі в опитуванні. Ми використаємо ваші дані для проведення опитування.

Ми не будемо передавати ваші дані будь-якій третій стороні, крім випадків, коли це робиться для проведення опитування.

Обробка та використання ваших даних базується на законодавчих положеннях, які обґрунтовують ці операції на тій підставі, що ми маємо законний інтерес у використанні ваших відповідей в опитуванні, у якому ви брали участь (стаття 6, параграф 1 f) Загального регламенту про захист даних ).

Якщо ви не дали згоду на більш тривалий термін зберігання, наприклад в процесі управління взаємовідносинами з клієнтами, ми будемо зберігати дані не довше, ніж необхідно для досягнення вищезазначеної мети, або стільки, скільки буде потрібно, якщо застосовується якесь встановлене законом зобов'язання зі зберігання.

4 Передача персональних даних

Передача ваших персональних даних відбувається в таких випадках:

  • Персональні дані будуть передані органам досудового розслідування, а також, при необхідності, третім особам, якщо це необхідно для розслідування незаконного або неправомірного використання наших сервісів. Однак це відбувається тільки при наявності конкретних вказівок на незаконне або неправильне використання. Передача даних також може мати місце, якщо це служить для забезпечення дотримання умов використання наших сервісів або інших угод або, якщо необхідно, для затвердження, виконання та захисту наших вимог. Наш законний інтерес до обробки - забезпечення належного функціонування наших сторінок в соціальних мережах, а також відстоювання, виконання або захист юридичних вимог, в залежності від обставин. Згідно із законом ми також зобов'язані надавати інформацію певним державним органам. Це органи досудового розслідування, державні органи, які розслідують адміністративні правопорушення, а також податкові органи.
  • Наш законний інтерес до обробки полягає в запобіганні неправомірному використанні, кримінальному переслідуванні за правопорушення, а також в постанові, виконанні або захисту законих вимог, в залежності від обставин (наприклад, стаття 6, пункт 1 f) GDPR).
  • Для виконання наших послуг ми повинні покладатися на сторонні компанії і зовнішніх постачальників послуг в рамках договірних відносин («Розпорядник»). В категорії таких Розпорядників можуть бути агентства, постачальники необхідних послуг чи ІТ-послуг. 
  • У таких ситуаціях інформація буде розкрита цим компаніям або окремим особам, щоб забезпечити подальшу обробку. Ми ретельно підбираємо цих зовнішніх постачальників послуг і регулярно перевіряємо їх, щоб переконатися, що ваша конфіденційність захищена. Розпорядники можуть використовувати дані лише для цілей, визначених нами. Вони також зобов'язані за контрактами з нами обробляти ваші дані виключно відповідно до цього положення про захист даних, а також європейських та українських законів про захист даних.
  • В рамках описаних вище потенційних передач, може трапитися так, що третя сторона, пов'язана інструкціями, може обробляти дані в державах за межами ЄС («треті країни»).
  • Кожна передача даних стороні за межами ЄС здійснюється відповідно до чинних законів про захист даних. Якщо Комісія ЄС не заявила, що третя країна забезпечує відповідний рівень захисту даних, ми надамо достатні гарантії для встановлення відповідного захисту ваших даних. З цією метою може бути укладений договір з Розпорядником, який включає положення стандартного договору ЄС (http://ec.europa.eu/justice/data-protection/international-transfers/transfer/index_en.htm).
  • В ході подальшого розвитку нашого бізнесу, можливо, структура Henkel зміниться, змінивши юридичну форму, заснувавши, придбавши або продавши дочірні компанії, підрозділи компаній або частини компанії. У разі таких операцій інформація про клієнта передається разом з частиною бізнесу, яка передається. У зв'язку з цим ми гарантуємо, що кожна передача персональних даних третім особам здійснюється відповідно до цієї постанови про захист даних та чинного законодавства про захист даних. Така передача персональних даних може бути виправдана законним інтересом адаптувати структуру нашої компанії до економічних та правових обставин, якщо це потрібно (ст. 6 п. 1 f) Загального регламенту про захист даних).

5 Ваші права як суб'єкта даних

Як суб’єкт даних ви маєте право в будь-який час отримати інформацію про дані, що зберігаються про вас. Крім того, ви маєте право виправити, право на стирання, право на обмеження обробки, а також потенційно право на перенесення даних. Крім того, ви маєте право скаржитися на наглядовий орган із захисту даних.
Додатково, ви маєте право оскаржити обробку персональних даних з особистих причин. Якщо ви дали свою згоду на обробку ваших персональних даних, ви можете в будь-який час скасовувати її із поширенням дії такого відкликання на майбутнє.

6 Зміна цього положення про захист даних

Статус цієї заяви про захист даних – 17 серпня 2020 року.

Розвиток нашої присутності в соціальних мережах може вплинути на спосіб обробки персональних даних. Ми залишаємо за собою право адаптувати це положення про захист даних відповідно до чинного законодавства про захист даних. Тому ми рекомендуємо час від часу відвідувати нашу соціальну мережу, щоб бути в курсі можливих оновлень нашого положення про захист даних.