Меню
Пошук

Taft

Бренд Taft є лідером європейського ринку засобів для укладання волосся. Він пропонує продукти, які забезпечують відмінну фіксацію зачіски впродовж усього дня та у будь-яких погодних умовах.

Історія бренду Taft почалася у 1955 році, коли на європейський ринок був випущений перший лак для волосся. Сьогодні, майже 60 років по тому, цей бренд як і раніше, є уособленням засобів для укладання, придатних для застосування у всіх погодних умовах. Продукти Taft насправді стали класикою на ринку засобів для укладання волосся. Незважаючи на це, бренд невпинно вдосконалює свої продукти з тим, щоб задовольняти потреби споживачів, що постійно змінюються. Забезпечення об’єму, блиску, тривалої фіксації – кожний продукт Taft був розроблений з урахуванням особливих потреб у догляді за волоссям. Як піонер ринку засобів для укладання волосся, Taft як і раніше є лідером у встановленні трендів за рахунок інноваційних рішень і чинить вплив на формування сучасних тенденцій в укладанні волосся.

В Україні Taft зарекомендував себе як експерт у надійній фіксації, лідер* ринку засобів для моделювання та улюблений засіб однієї з найвідоміших моделей світу – Хайді Клум!

* За результатами аудиту роздрібної торгівлі в категорії «Засоби для стайлінгу» з 1 січня по 31 грудня 2015 року, проведеного компанією ТОВ «РІТЕЙЛ ТРЕКІНГ РЕСЕРЧ ІНТЕРНЕШНЛ».