Silan

Ополіскувач для білизни Silan та дарує неймовірну свіжість і казкову м`якість вашій білизні. Крім того, він полегшує прасування, зменшує електризацію речей та прискорює висихання. 

Знайдіть свій аромат у 6 лінійках:

Silan Свіжі аромати
Бажаєте, щоб відчуття свіжості залишалося з вами надовго? Відкрийте для себе лінійку кондиціонерів Silan та насолоджуйтеся неймовірною м`якістю білизни та свіжістю до 140 днів*

Silan Ароматерапія 
Формула з ефірними оліями Silan Ароматерапія дарує неперевершену м`якість та яскраві квіткові аромати, що тривають до 140 днів*

Silan Sensitive
Ополіскувач Silan Sensitive дерматологічно протестований ECARF (Європейським центром дослідження проблем алергії). Крім того, він може бути використаний для дитячого одягу.

Silan Ароматерапія+
Кондиціонер Silan Ароматерапія+ натхнений природою та спеціально розроблений, щоб пом`якшувати одяг і створювати настрій довготривалим ароматами, що забезпечують гармонію душі й тіла.

Silan Supreme
Silan Supreme – це дотик розкоші для вашої білизни: вишукані аромати створені французькими парфумерами. Мільйони спеціальних часточок роблять речі м`якими та ніжними.

Silan Fresh Control
Щодня неприємні запахи намагаються проникнути у твій одяг? Не дай їм зіпсувати собі настрій! Скажи НІ неприємним запахам з новим Silan Fresh Control! Насолоджуйся свіжістю та м’якістю свого одягу.

*Ефект капсул. До 140 днів зберігання білизни у шафі. При дотриманні рекомендованого дозування. Згідно з результатами дослідження CTTN (Сантр Текнік де ля Тентюр е дю Нетуаяж) № 19105 від 09.01.2020.