Silan

Концентровані ополіскувачі для білизни Silan надають неймовірну свіжість і казкову м`якість Вашимречам,полегшують прасування, зменшують електризацію речей та прискорюють висихання. Збалансовані аромати зберігаються  протягом 24 годин до 7 днів* завдяки унікальній покращеній технології. Насолоджуйтесь відчуттям делікатно-м’якої білизни та насиченого довготривалого аромату під час кожного прання з Silan!

Знайдіть свій аромат у 6 лінійках:

Silan Classic (Свіжі аромати) Лінійка Silan Classic створена для тих, хто любить м’яку білизну та свіжі аромати з помірним рівнем інтенсивності.

Silan Sensitive (Сенсітів)
Ополіскувач Silan Sensitive дарує делікатний гіпоалергенний аромат Вашим речам, адже він розроблений спеціально для білизни людей з чутливою шкірою і для дитячої білизни. Ніжна формула не містить барвників і силіконів та дерматологічно протестована ECARF (Європейським центром дослідження проблем алергії).

Silan Aroma Therapy (Ароматерапія)
Формула ополіскувачів лінійки Aroma Therapy містить ефірні олії, що розслаблює та сприяє релаксації, даруючи відчуття свіжості щойно випраного одягу та неперевершену м`якість. Чаруюча магнолія, казковий лотос, захоплюючий франжипані, чіттєва троянда, райські Мальдіви чи дивовижні джунглі – різноманітні збаласновані аромати, що допоможуть створити гармонію душі та тіла.

Silan Supreme (Супрім)
Преміальна лінійка ополіскувачів, справжній дотик розкоші для Вашої речей: спокусливі аромати створені французькими парфумерами з усього світу, щоб ви насолоджувалися насиченим ароматом та довготривалою свіжістю.

Silan Fresh Control (Фреш Контрол)
Щодня неприємні запахи намагаються проникнути у Ваш одяг? Не дайте їм зіпсувати собі настрій! Завдяки спеціальній технології «Нейтралізація Запаху», Silan Fresh Control допоможе усунити неприємні запахи, щоб Ви могли насолоджуватися довготривалою свіжістю своїх речей.

Silan Naturals (Нечуралс)
Ополіскувачі лінійки Naturals виготовлені на 99% з натуральних інгредієнтів, без силікону, барвників і мікропластика. Це перші веганські ополіскувачі, схвалені Vegan Society - це означає, що продукт не містить компонентів тваринного походження.

*Ефект капсул. До 140 днів зберігання білизни у шафі. При дотриманні рекомендованого дозування. Згідно з результатами дослідження CTTN (Сантр Текнік де ля Тентюр е дю Нетуаяж) № 19105 від 09.01.2020.

Додаткова інформація