Меню
Пошук

Silan

Silan не тільки надає білизні неймовірну м'якість, але й наповнює її приємним стійким ароматом. Silan - маленька розкіш, якою ви можете себе потішити.

Історія Silan бере початок у 1965 році, коли Silan з'явився на ринку зі слоганом «Боремося з жорсткістю». Компанія Henkel пообіцяла своїм споживачам, що вони забудуть про жорстку білизну.

Всередині 1970 року люди зрозуміли, що Silan не тільки подарував їм неймовірне відчуття м'якості білизни після прання, але й дивовижну свіжість і приємний аромат.

У наші дні все більше людей стикаються з проблемою чутливості шкіри. Спеціально для таких споживачів в 2004 році були створені кондиціонери Silan Sensitive. Особлива делікатна формула даних продуктів дерматологічно протестована і рекомендована для людей із чутливою шкірою.

Рік потому, в 2005, запустилася лінійка продуктів Silan «Ароматерапія» з ароматами ефірних олій. На додаток до надзвичної м'якості білизни від Silan, аромати ефірних олій створюють гарний настрій та пробуджують почуття.

У 2014 році у Silan з’явилася нова інноваційна лінійка кондиціонерів Ніжність олій та м’якість, які містять вишукані масла. Silan Ніжність олій та м’якість швидко поглинається, захищає волокна під час кожного прання і забезпечує особливу м'якість і тривалу свіжість речей. Більш того, сам продукт виглядає просто фантастично завдяки сучасному дизайну та прозорій пляшці.

В 2017 році Silan створив нову неперевершену гармонію аромату і м’якості. Аромати нового Silan Suprême створені французькими парфумерами. Мільйони розгладжуючих часточок забезпечують м`якість, перед якою неможливо встояти. Silan Suprême - дотик розкоші для вашої білизни.