Меню
Пошук

got2b

got2b – Бренд, що дійсно підкреслює вашу індивідуальність

Цей бренд, який швидко став тренд-сеттером, був запущений у категорії засобів для укладання волосся у 2001 році в США. Наразі продукти цього бренда є також на ринках країн Європи та Азії. У 2017 році до лінійки продуктів цього бренда було включено засоби для фарбування волосся серії got2b color.

Своїм успіхом бренд got2b завдячує модним та детально продуманим інноваційним продуктам, які надають змогу реалізувати нові способи укладання волосся та творчий підхід до його фарбування на сучасному рівні.

Основну частку продуктів для укладання волосся got2b складають засоби категорії «гель/крем/віск», при цьому лідером продажу є лінійка продуктів got2b glued. У категорії лаків для волосся та засобів для фіксації успіх на цьому ринку здобули продукти лінійки 2sexy та beach matt.

Основну частку продуктів бренда got2b для фарбування складають напівперманентні засоби лінійки Bright/Pastel, які є лідером продажу. Змішайте їх та створіть власну інтенсивність кольору. Оживіть своє волосся, обравши насичений або пастельний відтінок: змішуйте, наносіть, вражайте!

Портфель продуктів бренда got2b (від засобів для створення об’єму, блиску, фіксації та стайлінгу до засобів, що забезпечують інтенсивний або пастельний колір, металевий блиск та сяйво вашого волосся) містить засоби, які нададуть вам змогу підкреслити свою індивідуальність та створити сучасний образ.