Моя Колекція

Adhesive Technologies «Клейові технології»

Компанія Henkel є провідним світовим постачальником рішень у галузі застосування клеїв, герметиків та функціональних покриттів. Ми пропонуємо повний портфель, до складу якого входять спеціалізовані рішення для наших клієнтів та високоякісні споживчі продукти. Наша глобальна команда експертів встановлює партнерські відносини з клієнтами з тим, щоб надати рішення, які є найкращими на ринку. Наші ефективні інноваційні продукти та передові технології під такими провідними брендами, як Loctite, забезпечують стабільний процес створення вартості усім групам наших клієнтів: промисловим підприємствам, звичайним споживачам та професіоналам.

Наш портфель продукції для промислових підприємств складається з продуктів, упорядкованих під п’ятьма брендами технологічних кластерів – Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson та Aquence. На ринку продуктів для застосування у побуті та професійного використання ми зосереджуємось на виробництві продуктів під чотирма глобальними брендами Pritt, Loctite, Ceresit та Pattex.

  • У сегменті «Упаковка та споживчі товари» ми працюємо з великими міжнародними клієнтами і розробляємо інноваційні рішення для виробництва упаковки продовольчих та споживчих товарів.
  • У сегменті «Транспорт та метали» ми надаємо передові системні рішення та спеціалізовані технічні послуги для автомобільної промисловості, літакобудування та металургії.
  • У сегменті «Промисловість» ми пропонуємо повний портфель продуктів для виробництва та обслуговування товарів тривалого користування.
  • У сегменті «Електроніка» ми пропонуємо клієнтам у галузі електронної промисловості у всьому світі повний портфель інноваційних високотехнологічних клейових матеріалів для виробництва мікросхем та електронних вузлів.
  • У сегменті «Побутові та професійні продукти для будівництва та ремонту» ми виробляємо широкий спектр фірмових продуктів для побутового та професійного застосування.

Наші найпопулярніші бренди в Україні

НАШІ ГЛОБАЛЬНІ КЛЮЧОВІ БРЕНДИ

Ринки

Рішення компанії Henkel застосовуються у виробництві багатьох предметів з нашого повсякденного життя: автомобілів, книг та журналів, комп’ютерів, літаків, холодильників, мобільних телефонів, меблів, текстильних виробів, пакувальних матеріалів та багато чого іншого.

Інформація та сервіси