Моя Колекція

Adhesive Technologies «Клейові технології»

Компанія Henkel є провідним світовим постачальником рішень у галузі застосування клеїв, герметиків та функціональних покриттів. Ми пропонуємо повний портфель, до складу якого входять спеціалізовані рішення для наших клієнтів та високоякісні споживчі продукти. Наша глобальна команда експертів встановлює партнерські відносини з клієнтами з тим, щоб надати рішення, які є найкращими на ринку. Наші ефективні інноваційні продукти та передові технології під такими провідними брендами, як Loctite, забезпечують стабільний процес створення вартості усім групам наших клієнтів: промисловим підприємствам, звичайним споживачам та професіоналам.

Наш портфель продукції для промислових підприємств складається з продуктів, упорядкованих під п’ятьма брендами технологічних кластерів – Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson та Aquence. На ринку продуктів для застосування у побуті та професійного використання ми зосереджуємось на виробництві продуктів під чотирма глобальними брендами Pritt, Loctite, Ceresit та Pattex.

  • У сегменті «Упаковка та споживчі товари» ми працюємо з потужними виробниками брендів і міжнародними споживачами з метою розробки інноваційних і екологічно безпечних рішень для виробництва упаковки продовольчих та споживчих товарів.
  • У сегменті «Транспорт та метали» ми надаємо нашим споживачам автомобільної, авіаційної та аерокосмічної і металообробної промисловості передові системні рішення, повну технологічну лінійку та спеціалізовані технічні послуги.
  • У сегменті «Загальна Промисловість» ми пропонуємо нашим споживачам повний портфель продуктів для виробництва та обслуговування товарів тривалого користування.
  • У сегменті «Електроніка» ми пропонуємо клієнтам у галузі електроніки спеціальний портфель інноваційних високотехнологічних клейових матеріалів для виробництва мікросхем, електронних вузлів і систем управління температурним режимом.
  • Наші клеї для споживачів, теслярів і будівників пропонують великий асортимент фірмових продуктів для приватних, торгових і будівельних користувачів..

Наші найпопулярніші бренди в Україні

НАШІ ГЛОБАЛЬНІ КЛЮЧОВІ БРЕНДИ

Ринки

Рішення компанії Henkel застосовуються у виробництві багатьох предметів з нашого повсякденного життя: автомобілів, книг та журналів, комп’ютерів, літаків, холодильників, мобільних телефонів, меблів, текстильних виробів, пакувальних матеріалів та багато чого іншого.

Інформація та сервіси