Моя Колекція

Наша програма «Шлях до високих стандартів стійкого розвитку»

п’ять працівників обговорюють продукцію бізнес-сектору «Косметичні засоби»

Шляхом розробки високотехнологічних формул існуючих продуктів ми можемо максимально підвищити показники, використовуючи менше ресурсів.

З метою реалізації стратегії стійкого розвитку компанії (забезпечення більшої цінності коштом меншого споживання ресурсів) бізнес-сектор «Косметичні засоби» започаткував програму під назвою «Шлях до високих стандартів стійкого розвитку». Ця програма охоплює всі відповідні напрямки та передбачає побудову стратегічних партнерських відносин з виробниками та постачальниками сировини, з підприємствами роздрібної торгівлі, а також включає заходи у сфері просвітницької діяльності серед споживачів.

Ефективним підходом до рішення проблеми зменшення негативного впливу на довкілля є розроблення «розумних» рецептур. Цей підхід передбачає оптимізацію складу існуючих продуктів, яка дозволить нам досягати бажаних результатів у створенні композицій з активних інгредієнтів з одночасним зменшенням споживання ресурсів.

У рамках програми «Шлях до високих стандартів стійкого розвитку» ми виконуємо аналіз життєвого циклу продуктів різних категорій. Результати цього аналізу вказують нам, у якому напрямку є найбільший потенціал для удосконалення. Наприклад, при використанні продуктів, які треба змивати після застосування, найширші можливості для скорочення споживання енергії виникають саме на етапі застосування цього продукту.

Для того, щоб наші споживачі усвідомили, які негативні наслідки для довкілля може мати їхня поведінка у повсякденному житті, наприклад, під час приймання душу, висушування волосся за допомогою фену, чищення зубів та миття рук, ми допрацювали наш калькулятор споживання ресурсів. В результаті наші споживачі можуть оперативно слідкувати за тим, як вони самі можуть впливати на рівень негативних екологічних наслідків застосування продукту. www.schauma.com

Додаткові свідчення