Меню
Пошук

Глобальні проблеми та можливості

Забруднення довкілля, зростання чисельності населення, економічне зростання, бідність: наша планета стикається з певними глобальними проблемами – а інноваційні продукти та технології можуть забезпечити їх розв’язання за рахунок підвищення якості життя з одночасним зменшенням споживання ресурсів.

_K0A8914 (1)

Яку роль відіграє глобальний бізнес?

Компанії мають великі можливості для створення спільних цінностей. Крім можливості здійснення платежів у формі заробітної плати та податків, компанії сприяють економічному та соціальному розвитку, як роботодавці, покупці та інвестори. Вони також мають змогу прискорювати перехід до економіки сталого розвитку завдяки створенню нових технологій та продуктів. Уявімо, що ресурси можна економити, якщо кожний продукт у кожному домогосподарстві потребуватиме меншого споживання води чи енергії. Або уявімо, що викиди СО2 скоротяться, якщо кожний автомобіль на планеті буде мати меншу вагу та споживатиме менше палива.  Ресурсозбережні рішення дають змогу оптимізувати співвідношення між економічними, екологічними та соціальними потребами населення та планети та відкрити шлях до майбутнього, що розвивається згідно з принципами сталого розвитку.

У масштабах усього ланцюжка створення цінності

Компанії також виступають партнерами органів державного управління і влади та неурядових організацій у підтримці проектів, які розширюють можливості для отримання доходів тими особами, які контактують з їхніми ланцюгами поставок у будь-якій країні світу. Наприклад, міжнародна організація стійкого розвитку Solidaridad спільно з компаніями підтримує дрібних фермерів, які спеціалізуються на такій культурі, як олійна пальма. Це дає змогу фермерам підвищити продуктивність та виправдати зростаючі сподівання щодо безпеки та стабільності екологічної ситуації. Це також забезпечує стабільність рівня зайнятості та гарантує засоби для існування працівникам та їхнім сім’ям.

image9_eciRGBv2 (1)