Меню
Пошук

Зовнішня оцінка

Одним з основних пріоритетів нашої компанії є здійснення соціально відповідальної діяльності, і ми завжди прагнемо займати лідерську позицію у сфері стійкого розвитку.

Оцінкою нашої цілеспрямованої діяльності у цій сфері та її результатів є визнані нагороди та висновки аналітиків. На додаток до високих міжнародних оцінок та рейтингів невпинно зростає рівень визнання на регіональному рівні.

Оцінки, рейтинги та індекси

Логотип Sarasin

Sarasin

Базель: Банк Sarasin у 2013 році оновив свій профіль у сфері стійкого розвитку щодо компанії «Хенкель», після чого знову було підтверджено її високий рейтинг.

Проект Product Carbon Footprint

Проект «Зниження рівня викидів парникових газів в атмосферу»

Лондон: «Хенкель» бере участь у Проекті «Розкриття інформації про викиди парникових газів» (CDP) з 2004 року, щоб  сприяти прозорості на наших ринках і для наших інвесторів. CDP оцінює якісне і кількісне розкриття інформації щодо зміни клімату (оцінка: B), води і лісів.

Logo Dow Jones Sustainability Index (DJSI World)

Dow Jones

Цюріх/Нью-Йорк: У 2017 році компанія «Хенкель» була включена до списку Світового індексу сталого розвитку Доу-Джонса (DJSI World) та Європейського індексу сталого розвитку Доу-Джонса  (DJSI Europe). З моменту їх запуску в 1999 році компанія «Хенкель» 9 разів посідала місце лідера галузі.

CSR Rating 

Париж: За участь у реалізації ініціативи «Разом за стійкий розвиток» компанія «Хенкель» знову отримала високу оцінку міжнародного рейтингового агентства EcoVadis . Ґрунтуючись на корпоративному рейтингу соціальної відповідальності, компанії «Хенкель» було присвоєно вищу категорію.

Логотип ECPI

Лідер серед європейських країн із інвестування в проекти з дотримання етичних норм ECPI

Мілан: «Хенкель» включено до переліків «ECPI Euro Ethical Equity» і «ECPI EMU Ethical Equity». За результатами перевірки, проведеної ECPI,150 компаній із ринковою капіталізацією, включених до переліків ECPI, було визнано найбільш інвестиційно привабливими на європейському ринку («Euro») і, відповідно, в Європейському монетарному союзі («EMU»).

Логотипи Ethibel Pioneer and Excellence

Ethibel Pioneer and Excellence

Париж: У 2015 році, як і в попередньому, компанію «Хенкель» було включено до реєстрів інвесторів Ethibel Pioneer and Excellence, а також до переліків компаній-лідерів у сфері стійкого розвитку Excellence Europe і Excellence Global. Компанія Forum Ethibel присвоїла «Хенкель» звання лідера у сфері корпоративної соціальної відповідальності в галузі.

Логотип NYSE Euronext

NYSE Euronext

Париж: У 2016 році, як і в попередні роки, компанію «Хенкель» було включено в індекси Європейських високих стандартів і Високих стандартів глобальної екологічної відповідальності. Компанію «Хенкель» також було включено в Ethibel Pioneer і реєстри високих інвестиційних стандартів. Включення Форумом Ethibel визначає Хенкель як лідера в галузі корпоративної соціальної відповідальності в своєму секторі.

Логотип FTSE 4 Good

FTSE 4 Good

Лондон: 2015 рік ознаменував собою п'ятнадцятий річницю включення «Хенкель» до переліку компаній, які дотримуються високих етичних норм FTSE4Good, який було запроваджено газетою Financial Times і Лондонською фондовою біржою в 2001 році.

Global 100 Most Sustainable Corporations in the World

Торонто: «Хенкель» посідає 15-е місце серед 100 глобальних найбільш соціально і екологічно відповідальних корпорацій в світі в 2017 році". Перелік складається засобами масової інформації та інвестиційно-консалтинговою компанією Corporate Knights. Компанії, названі в індексі Global 100, є найкращими екологічно і соціально відповідальними компаніями у відповідних галузях промисловості.

Логотип Global Challenges Index

Індекс: розвиток суспільства (глобальні проблеми) 

Гамбург: У 2016 році компанію «Хенкель» знову було включено до переліку 50 компаній світу, представленого Börse Hannover  і Німецьким рейтинговим агентством Oekom Research. «Хенкель» входить до переліку Global Challenges Index з 2007 року

MSCI World ESG Index and MSCI Europe ESG Index

Нью-Йорк: «Хенкель» знову включено в індекси стійкого розвитку MSCI World і MSCI ESG Europe ESG. Глобальні ESG Індекси відносять компанії з підвищеним ризиком і управлінням можливостями по відношенню до їх екологічної, соціальної та управлінської продуктивності (ESG).

Логотип компанії Oekom Research

Oekom Research

Мюнхен: За результатами оцінки Oekom Research, «Хенкель» продовжує утримувати провідні позиції. Отримавши рейтинг «B», компанія «Хенкель» була визнана найкращою у секторі споживчої продукції. Починаючи з 1993 року Oekom Research активно сприяє формуванню стійкого ринку інвестицій.

RobecoSAM – золота медаль

Цюріх: У річному рейтингу «Стійкий розвиток» за 2017 рік компанія «Хенкель» була удостоєна золотої нагороди за досягнення у сфері стійкого розвитку і здобула нагороду Рушійної сили промисловості (Industry Mover) . До цього переліку включені компанії, що мають найвищі досягнення у сфері стійкого розвитку у кожній галузі промисловості за результатами щорічної оцінки показників компаній у сфері стійкого розвитку, яку проводить RobecoSAM (CSA). Запрошення на участь у цьому оцінюванні кожен рік отримують понад 3000 найбільших компаній світу.

Логотип компанії Stoxx

STOXX

Цюріх: У 2016 році компанія STOXX Limited знову включила компанію «Хенкель» до переліку світових лідерів у сфері захисту навколишнього середовища, соціального забезпечення та раціонального управління (STOXX Global ESG Leaders Indices). Оцінка діяльності компаній здійснюється на підставі екологічних, соціальних та управлінських показників. Основні дані для оцінки повідомляються Німецьким рейтинговим агентством Sustainalytics.

Логотип компанії Sustainalytics

Sustainalytics

Амстердам: У 2016 році компанія «Хенкель» була відзначена компанією Sustainalytics у рейтингу стійкого розвитку як глобальний лідер у категоріях «Побутова хімія» та «Засоби особистої гігієни». Порівняльний аналіз ґрунтується на підході ESG, оцінюванні екологічної і соціальної продуктивності.

World’s Most Ethical Companies® Honoree 2016

Нью-Йорк: Компанія «Хенкель» була названа в числі «найбільш етичних компаній світу» 9-й раз поспіль. Бізнес-поведінка оцінюється в категоріях корпоративного управління, інноваційного потенціалу, стилю управління, системи управління в будинку, управління репутацією і корпоративного громадянства.

Логотип Züricher Kantonalbank

Кантональний банк Цюріха 

Цюріх: У 2016 році за результатами оцінки Zürcher Kantonalbank (ZKB) компанії «Хенкель» знову було присвоєно високий рейтинг «AAA» у сфері стійкого розвитку. Відповідно, це ще раз підтвердило статус «Хенкель» як об’єкта соціально відповідальних інвестицій ZKB, що є підставою для пропозиції різних інвестиційних продуктів кантональними банками Швейцарії.