12 груд. 2017 р.  Києві

керівник юридичного відділу, офіцер з дотримання корпоративних стандартів та політик «Хенкель» в Україні прочитала лекцію про дотримання корпоративних стандартів

Компанія «Хенкель Україна» та фірма «Астерс» підтримують принципи дотримання корпоративних стандартів українського бізнесу

12 грудня 2017 р. Ольга Лук’янова (керівник юридичного відділу, офіцер з дотримання корпоративних стандартів та політик «Хенкель» в Україні) прочитала лекцію про дотримання корпоративних стандартів для слухачів Правничої школи Європейської Бізнес Асоціації та «Астерс». (Школа – це унікальна безкоштовна платформа для вищого керівництва українських компаній та юристів-практиків, де вони можуть поділитися своїм досвідом і  здобутками у сфері юридичної підтримки та захисту бізнесу).

Десятки представників провідних компаній, які працюють на українському ринку, були присутніми на лекції. Пані Лук’янова поділилася своїм безцінним досвідом реалізації програм щодо дотримання корпоративних стандартів та прокоментувала нюанси освіти співробітників у цій сфері.

«Наявність ефективної системи комплаенс може попередити репутаційні ризики та мінімізувати негативні фінансові наслідки для компанії», – зазначила Ольга Лук’янова, керівник юридичного відділу, офіцер з дотримання корпоративних стандартів та політик «Хенкель» в Україні. «Я із задоволенням уже втретє виступаю перед слухачами Правничої школи ЕВА-Астерс, оскільки цей проект є надзвичайно популярним серед українських юристів, він дійсно сприяє наближенню стандартів українського бізнесу до світових еталонів».

Армен Хачатурян, старший партнер в «Астерс», підтверджує думку пані Ольги: «Система дотримання корпоративних стандартів повинна бути вбудованою в український бізнес. Так, це важко та вимагає значних коштів. Однак необхідно сконцентруватися на зразкових практиках та методологічних розробках країн Заходу і пам’ятати, що всі ваші зусилля не будуть марними: ефективне дотримання корпоративних стандартів є ключем до успіху вашого бізнесу».

Правнича школа – це освітній проект, який було започатковано юридичною фірмою «Астерс» разом із Європейською Бізнес Асоціацією, найвпливовішим об’єднанням бізнесу в Україні. Програма Правничої школи включає лекції з найактуальніших питань і спрямована на вирішення найбільш нагальних проблем, з якими зіштовхуються українські бізнесмени у своїй повсякденній роботі.


«Астерс» є незалежною національною юридичною фірмою, що надає повний перелік послуг й активно працює на українському ринку з 1995 р. «Астерс» було визнано переможцем у номінації «Юридична фірма десятиліття» проекту «Юридична премія 2016 року». Фірма також є дворазовим переможцем у номінації «Юридична фірма року: Україна та СНД» (за версією британського журналу Lawyer у 2014 та 2015 рр.), переможцем у номінації «Юридична фірма року (Україна)» (рейтинг від видавництва Who's Who Legal 2014 р.), «Юридична фірма року» (рейтинг «Українська юридична премія» 2014 р.). «Астерс» також посіла перше місце у Національному рейтингу 50 кращих юридичних фірм України у 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 та 2016 рр.

Пресреліз (1,4 MB)
Віталіна Клепка Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Саксаганського, 120 +38-044-569-96-00
+38 044 569 96 01
vitalina.klepka@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція