5 груд. 2017 р.  Києві

IWCK Charity Bazar

Компанія «Хенкель» долучилася до участі у 25-му Різдвяному благодійному ярмарку в Києві

Компанія «Хенкель» вкотре взяла участь у традиційному передноворічному  благодійному ярмарку, що вже протягом 25 років проводиться у Києві в першу суботу грудня. Ініціатором заходу виступає Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) – волонтерська організація, до складу якої входять понад 250 учасниць з 59 країн світу:  бізнес-леді, дружини іноземних дипломатів та бізнесменів, що мешкають і працюють в Україні. Головна мета благодійного ярмарку полягає у зборі коштів для підтримки малозахищених верств населення: сиріт, дітей з особливими потребами, людей похилого віку та всіх тих, хто потребує допомоги.

У цьогорічному ярмарку взяли участь 43 посольства, на стендах яких відвідувачі могли скуштувати і придбати різноманітні національні страви, традиційні продукти та напої. До уваги гостей заходу була запропонована цікава розважальна програма з національними танцювальними та пісенними номерами. Спеціально для дітей організували багато веселих майстер-класів. А дорослі відвідувачі мали змогу випробувати свою удачу у великій лотереї з цінними призами, серед яких –  авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, посольські кошики з усілякими смаколиками та багато інших приємних речей. Також на ярмарку  можна було придбати одяг, предмети декору, святкові подарунки, косметику. Зокрема, компанія «Хенкель» спеціально для ярмаркового шопінгу надала свою продукцію – високоякісні вироби побутової хімії та косметичні засоби.

Для компанії «Хенкель», яка приділяє значну увагу соціальній складовій бізнесу, реалізація проектів соціального спрямування та участь у благодійних акціях і заходах є важливою частиною її корпоративної стратегії. Період напередодні новорічних свят – це особливий час, коли в дива починають вірити не тільки діти, а й дорослі. А завдяки Благодійному ярмарку IWCK Charity Bazar українські та зарубіжні компанії мають змогу зробити реальну добру справу і допомогти чиїмсь мріям здійснитися.

Віталіна Клепка Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Саксаганського, 120 +38-044-569-96-00
+38 044 569 96 01
vitalina.klepka@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція