13 вер. 2017 р.

Президентом «Хенкель»  в Україні стала Ніна Домбровська

Компанія «Хенкель» в Україні інформує громадськість і своїх партнерів про зміни в топ-менеджменті компанії з 1 вересня 2017 року. Володимир Соха, президент «Хенкель» в Україні та генеральний директор ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)», прийняв рішення відійти від справ і покинути компанію у зв'язку із сімейними обставинами. Його наступником на посту президента «Хенкель» в Україні стала Ніна Домбровська, директор підрозділу «Косметичні Засоби».

Ніна Домбровська працює в компанії ТОВ «Хенкель Україна» з 2007 року. За цей період вона обіймала посади керівника відділу продажів підрозділу «Косметичні засоби», а також керівника відділу маркетингу підрозділу «Косметичні засоби». З 2013 року Ніна Домбровська обіймає посаду директора підрозділу «Косметичні засоби» компанії ТОВ «Хенкель Україна». До приходу в компанію працювала на посаді Brand Manager у компанії Unilever Україна (1998–2001 рр.), а також на посаді Group Brand Manager у компанії Nestle Україна (2001–2007 рр.). Є випускницею Київського економічного інституту менеджменту (спеціальність «Міжнародні відносини»), має додаткову кваліфікацію в Chartered Institute of Marketing.

Компанія рада вітати Ніну Домбровську на новій посаді. Її професійні якості й набутий у компанії досвід допоможуть продовжити реалізовувати стратегію розвитку бізнесу «Хенкель»  в Україні.