29 черв. 2017 р.

Співробітники компанії Хенкель в Україні облаштували зону відпочинку на Трухановому острові

Еко-день від Хенкель: далі буде

23 червня компанія Хенкель в Україні провела акцію «Еко-день», в рамках якої було облагороджено зону відпочинку в одній з місцин на Трухановому острові - зібрано близько 800 кг сміття на території понад 5000 кв.м, встановлено дитячу гірку та декілька лавочок для відпочиваючих.

Президент Хенкель в Україні Володимир Соха привітав учасників акції та підкреслив важливість цієї ініціативи. «Наша компанія завжди вирізнялася  відповідальним ставленням до оточуючого середовища, - наголосив він. - Це одна з  принципових позицій. Взагалі всім, хто живе у XXI сторіччі, надзвичайно важливо усвідомлювати, що від наших дій насправді залежить майбутнє цієї планети. Як би пафосно це не звучало. На нас лежить величезна відповідальність, і необхідно обирати правильний шлях». Пан Соха також додав, що реалізація екологічних ініціатив Henkel дозволяє не тільки робити реальні кроки у напрямку покращення екологічної ситуації в різних країнах, а й слугує стимулом для інших компаній та окремих громадян в своїй діяльності та житті дотримуватися принципів сталого розвитку.

Загалом до акції «Еко-день» долучилися близько 170 співробітників компаній «Хенкель Україна» та «Хенкель Баутехнік». Після ретельного прибирання території зони відпочинку та ділянки пляжу, що прилягає до неї, учасники акції встановили кілька зручних лавочок. Тож тепер насолоджуватися оточуючими краєвидами можна буде зі значно більшим комфортом.

Спеціально для відпочиваючих з дітьми співробітники Хенкель в Україні також встановили в зоні відпочинку сучасну дитячу гірку. Результат спільної роботи став чудовою винагородою за час, витрачений на те, щоб зробити оточуючий світ ще прекраснішим.

Проект «Еко-день» став частиною масштабного міжнародного проекту «Амбасадори сталого розвитку», започаткованого компанією Henkel у 2012 році. Його головна мета полягає у поширенні та впровадженні принципів сталого розвитку в бізнесі й суспільному житті в усіх країнах, де діють представництва компанії.  На сьогодні  вже понад 18000 співробітників компанії в 79 країнах отримали сертифікати амбасадорів сталого розвитку, і їхня кількість продовжує зростати. Амбасадори сталого розвитку Хенкель є носіями знань, які вони, зокрема, передають школярам початкових класів під час тематичних еко-уроків. Уроки проводяться в форматі лекції-гри і дозволяють малюкам краще зрозуміти, чому так важливо берегти природу, навчитися економити енергоресурси та дізнатися, що таке сталий розвиток і як він впливає на якість життя.

Пресреліз (1,4 MB)
Віталіна Клепка Керівник відділу корпоративних комунікацій компанії «Хенкель» в Україні Київ, вул. Саксаганського, 120 +38-044-569-96-00
+38 044 569 96 01
vitalina.klepka@henkel.com Завантажити візитну картку Додати до Моя Колекція