15 квіт. 2016 р.

Спільна розробка «HENKEL Україна» та УКРПЛАСТИКУ отримала нагороду

За підсумками щорічного національного конкурсу «Українська зірка упаковки 2016» в номінації «Упаковка для промислових товарів» перемогу присуджено пакету для будівельних сумішей «CERESIT». Упаковка виготовлена УКРПЛАСТИКОМ на замовлення компанії «HENKEL Україна». Це перший в світі спільний проект по заміні традиційної упаковки на більш екологічний і функціональний пакувальний матеріал, орієнтований на будівельну галузь.

Журі конкурсу відзначили, що пакет для будівельних сумішей «CERESIT» з бічними складками і висічною ручкою має високі бар'єрні властивості, надійний у транспортуванні і зберіганні. Крім того, експерти відзначили високу якість друку і оригінальне дизайнерське рішення упаковки, розрахованої на 2 і 5 кг. Така упаковка вигідно демонструє продукт на торгових полицях будівельних супермаркетів та зручна у застосуванні користувачами.

За словами Ірини Мірошник, голови Правління ПАТ «УКРПЛАСТИК», успіх цього пакувального рішення відбувся завдяки спільній роботі фахівців та партнерським стосункам з компанією HENKEL. «Екологічність бізнесу у всіх сенсах і відповідальний підхід до безпеки споживачів лягли в основу нашої співпраці. А нагорода, яку упаковка «CERESIT» отримала на конкурсі «Українська зірка упаковки 2016» тільки підтвердила правильність обраного напрямку», - зазначила І.Мірошнік.

Нагадаємо, що Організатором конкурсу є Клуб пакувальників України, який щорічно визначає кращих професіоналів вітчизняної пакувальної індустрії. У цьому році конкурс проводився вісімнадцятий раз і на суд професійних експертів вітчизняної пакувальної індустрії було представлено понад 70 зразків упаковки.

Члени журі оцінювали дизайн, якість матеріалу, оригінальність виконання представлених зразків. Компанії, які перемогли на національному рівні, отримали право на участь у міжнародному конкурсі «World Packaging Organisation». Компанія «УКРПЛАСТИК» перемогла в двох номінаціях і отримала три нагороди конкурсу, тому побореться за престижну професійну нагороду World Star 2016.

Довідка: УКРПЛАСТИК - найбільший у Східній Європі виробник гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Компанія заснована в 1927 році. Входить до ТОП-15 європейських компаній даного профілю. УКРПЛАСТИК поставляє гнучкі пакувальні матеріали і упаковку компаніям в країни Східної і Центральної Європи, Африки та Азії.