Меню
Пошук


washing hands

Разом проти коронавірусу

З початку 2020 року весь світ перебуває у лещатах пандемії COVID-19, яка стала тяжким випробуванням для суспільства, економіки, бізнесу та кожної людини в усьому світі. Ситуація залишається непередбачуваною та вельми серйозною. Саме тому так важливо продовжувати тримати стрій, щоб і надалі уповільнювати поширення коронавірусу та долати ці виклики. Як і раніше, наше найважливіше завдання – забезпечити добробут працівників, клієнтів і партнерів компанії. Ми робимо все можливе, щоб гарантувати їм охорону здоров’я та безпеку праці як під час їхнього перебування на об’єктах, так і під час роботи у дистанційному режимі, а водночас хочемо не допустити перебоїв у нашій діяльності.

Як допомогу в подоланні цієї безпрецедентної ситуації ми ініціювали реалізацію комплексної глобальної програми солідарності, яка передбачає надання грошових пожертв, благодійної допомоги нашими продуктами, налагодження виробництва засобів для дезінфекції рук, а також посилення постійно діючих заходів з безпеки наших працівників. Аби дотримати своє зобов’язання щодо надання допомоги, ми діятимемо так і надалі, допоки це буде потрібно. 

Ми ще досить довго будемо вести боротьбу з коронавірусом у майбутньому. У багатьох країнах досі спостерігається невизначеність ситуації внаслідок зростання рівня зараження або його високих показників. Проте впевнено можна сказати одне: ми й надалі будемо знову й знову пристосовуватися до цієї кризової ситуації, швидко та гнучко реагувати на зміни на ринках нашої присутності.

Для наших клієнтів, партнерів і постачальників

Для запобігання подальшому поширенню коронавірусу ми оперативно вжили комплексних заходів для убезпечення наших працівників, клієнтів, партнерів і постачальників. Незважаючи на те, що ситуація постійно змінюється, ми докладаємо всіх можливих зусиль, аби звести до мінімуму можливу нестачу продуктів і затримку їхнього постачання, при цьому ми цілком зосередилися на забезпеченні безперебійної діяльності компанії у ваших інтересах.

Ви можете бути впевнені у тому, що ми максимально ефективно використаємо наш досвід, нашу стратегію закупівель з кількох джерел і нашу глобальну мережу виробничих об’єктів і водночас докладатимемо усіх можливих зусиль, аби максимально задовольнити ваші потреби. Під час кризи переважна більшість наших виробничих об’єктів за будь-яких умов працювала у безперебійному режимі, при цьому ми не зіткнулися з жодними серйозними проблемами у постачанні. На сьогодні виробничий процес на усіх наших об’єктах здійснюється у звичайному режимі.

Завдяки тісній співпраці з вами, нашими клієнтами, партнерами та постачальниками, а також кропіткій і невтомній роботі наших фахівців, які відповідають за здійснення закупівель, функціонування ланцюжка постачання та виробничу діяльність, нам досі вдавалося успішно долати цей виклик. Проте за оцінками на короткострокову та середньострокову перспективу ситуація залишатиметься складною, тому ми будемо, як і раніше, ретельно її відслідковувати. Спираючись на досвід, набутий впродовж минулих місяців, та незмінно відповідальне ставлення усіх працівників компанії до своїх обов’язків, ми продовжимо йти визначеним шляхом, щоб якнайкраще задовольняти ваші потреби у майбутньому.

Ми сподіваємося на те, що ваші працівники та члени їхніх родин перебувають у безпеці в цей надскладний час. Ми впевнені у тому, що разом ми подолаємо ці випробування. У разі виникнення запитань просимо звертатися до вашої контактної особи у компанії «Хенкель».

Background Pattern

Пресрелізи

У III кварталі компанія «Хенкель» демонструє впевнене зростання обсягу продажів в органічному вираженні

  • Обсяг продажів Групи в органічному вираженні збільшився на 3,9% і сягнув майже 5 мільярдів євро (у номінальному вираженні – -1,5%)
  • Усі бізнес-підрозділи демонструють позитивну динаміку показників діяльності:
    • Бізнес-підрозділ «Клейові технології» – зростання обсягу продажів в органічному вираженні становить 1,3% (у номінальному вираженні – -4,8%)
    • Бізнес-підрозділ «Косметичні засоби» – дуже потужне зростання обсягу продажів в органічному вираженні, що становить 4,3% (у номінальному вираженні – 3,0%)
    • Бізнес-підрозділ «Засоби для прання та догляду за оселею» – суттєве зростання обсягу продажів в органічному вираженні, що становить 7,7% (у номінальному вираженні – 0,7%)
  • Неоднорідна динаміка обсягу продажів у регіонах: на ринках, що розвиваються, приріст становить 8,8%, на розвинених ринках – 0,6%
  • Новий прогноз на 2020 фінансовий рік, представлений у жовтні

News & Social Media Updates