Меню
Пошук

Що ми пропонуємо?

Що ми пропонуємо: переваги для співробітників

Ми прагнемо зміцнити нашу глобальну команду. Якщо ви зможете яскраво продемонструвати свій талант та професійні знання, ми запропонуємо вам відмінні кар’єрні перспективи у складі нашої команди по всьому світу.

Безсумнівно, ви - хороший кандидат, але ми прагнемо, щоб ви стали найкращим. Ким би ви не були – студентом, випускником або професіоналом – завдяки нашій стандартизованій глобальній системі навчання та можливостям розвитку ми зможемо відшліфувати будь-яку грань вашого таланту.

В компанії «Хенкель» на вас чекає робота на світовому ринку та у міжнародній команді – ці два фактори сприятимуть прискореному розвитку вашої кар’єри і принесуть вам потрійну винагороду. В рамках нашої унікальної програми ротації «Triple Two» ви зможете здобути міжнародний досвід, дізнатися про культурні особливості регіону чи країни та розширити мережу професійних контактів, які неодмінно стануть вам у нагоді.

Ми розраховуємо на ваш внесок у діяльність компанії та відповідним чином винагороджуємо його у рамках орієнтованої на результат схеми оплати праці, програми продажу акцій працівникам компанії та пенсійного забезпечення. 

Ознайомтесь з перевагами роботи наших працівників

Розвиток на кожному рівні

Крім того, що ми постійно покращуємо якість нашої продукції, ми й щодня прагнемо підвищити ефективність нашої організації. Співробітники «Хенкель» мають можливість підвищувати професійну кваліфікацію завдяки провідним методам та технологіям. Наше прагнення: навчання протягом усього життя - на робочому місці, за допомогою онлайн та аудиторних тренінгів.