Меню
Пошук

Структурні підрозділи

Можливості кар’єрного росту в компанії «Хенкель» є такими ж різноманітними, як наші продукти і технології.

Відділ маркетингу чи продажів, Латинська Америка чи Європа, споживчі товари або товари для промислового застосування – компанія «Хенкель» пропонує надзвичайно різноманітні можливості для працевлаштування. Компанія здійснює діяльність у різних країнах, на різних ринках та у різних секторах економіки. Завдяки цьому ми можемо запропонувати безліч можливостей для навчання та розвитку, участь у різноманітних та цікавих проектах.

Що об’єднує працівників компанії «Хенкель»? Ми прагнемо досягти найкращих результатів у тому, що стосується якості нашої продукції та ефективності внутрішніх процесів компанії.

Наші бізнес-підрозділи

Хто з вас не чув про такі інноваційні бренди компанії, як Persil, Schwarzkopf або Pattex. Але багато хто не знає, що найбільшу частку прибутку компанії «Хенкель» приносить бізнес-підрозділ «Клейові технології», який спеціалізується на розробці технологій, що застосовуються в автомобілебудуванні, вітрових турбінах або у мобільних телефонах. Клейові технології набули надзвичайно важливого значення і стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя: меблі, дитячі підгузки, шпалери, різноманітні упаковки та інше. Водночас застосування інноваційних технологій значно підвищує екологічну безпеку технологічних процесів, тобто реалізується одне з завдань, передбачених нашою стратегією стійкого розвитку.

 • Клейові технології
 • Косметичні засоби
 • Засоби для прання та догляду за оселею

Високотехнологічні продукти для літакобудування чи продукція Pritt для школярів – компанія «Хенкель» є лідером світового ринку у виробництві клейових матеріалів та технологій, герметиків та функціональних покриттів. Основою успіху бізнес-підрозділу «Клейові технології» є його працівники та невимовне прагнення до розвитку завдяки впровадженню інноваційних рішень.

Schwarzkopf, Fa, Syoss –провідні продукти бізнес-підрозділу «Косметичні засоби», які доступні у 150 країнах світу.

Для споживачів більш ніж 100 країн світу наші продукти стали невід’ємною складовою повсякденного життя. За цим стоїть ефективна робота нашої команди, яка постійно працює над спрощенням процесів прання та догляду за оселею. В цей же час використання наших продуктів допомагає постійно зменшувати споживання води та електроенергії.

Наші структурні підрозділи

Можливості кар’єрного розвитку в компанії «Хенкель», так само як наші бренди та технології, є дуже різноманітними – це може бути сфера маркетингу, продажів, контролінгу, логістики, тощо. За бажанням ви матимете можливість змінювати сферу, у якій ви працюєте. Це можливо завдяки масштабам компанії «Хенкель», діяльність якої заснована на принипах стійкого розвитку та орієнтації на інноваційний підхід у всьому.

 • Фінанси та контролінг
 • Фінансові операції
 • Управління персоналом
 • Логістика та управління ланцюгомпостачання
 • Маркетинг (управління брендами)
 • Продажі
 • Відділ корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю

Відділ фінансів та контролінгу здійснює моніторинг всіх видів діяльності у рамках усього ланцюга постачання продукції та забезпечує високий рівень фінансових послуг, а саме управління ліквідністю, податковими ризиками, валютний контроль, управління інвестиціями, складання щоквартальних та річних звітів, відносини з інвесторами.

Допоможіть нам у виконанні нашої місії – зробіть свій внесок у підтримку тривалої успішної діяльності компанії «Хенкель».

Відділ фінансових операцій здійснює бухгалтерських облік більш ніж у 200 компаніях у 65 країнах світу. Ми бачимо себе у ролі сильного бізнес-партнера місцевого та регіонального рівня, який здійснює всі види фінансової звітності у поєднанні з функціями контролю та моніторингу бізнесу.
Приєднуйтесь до нас, і ви дізнаєтесь на власному досвіді, що означає розв’язувати складні завдання, які стоять перед компанією глобального рівня, яка випускає широкий асортимент продукції під численними брендами і здійснює діяльність на багатьох ринках.

Ми забезпечимо вам підтримку у формі інтенсивної підготовки та навчання, і це стане запорукою вашого успіху та швидкого початку кар’єри. Якщо ви нещодавно закінчили навчальний заклад, ми так само забезпечимо вам активну підтримку, яка гарантовано допоможе вам успішно розпочати роботу та відкриє можливості для подальшого навчання.

Наша глобальна команда працівників забезпечує успішну реалізацію нашої стратегії, особливо в таких ключових напрямках, напрямках як лідерство, управління талантами та різноманіття працівників. Наші ресурси дозволяють нам створити сильну, активну та стійку HR організацію.

 • Бренд роботодавця та підбір персоналу
  Для забезпечення економічного успіху компанії у світовому масштабі надзвичайно важливо відшукати талановитих та амбітних працівників. Нам потрібні зацікавлені спеціалісти, здатні займатися підбором персоналу на довгостроковій основі.
 • Управління талантами
  Управління талантами - це глобальний процес, який передбачає застосування різних інструментів для забезпечення структурованої оцінки та розвитку працівників компанії.
 • Розвиток лідерських навичок
  Управління навчанням в компанії «Хенкель» передбачає застосування найкращих навчальних концепцій. Таким чином, ми надаємо своїм працівникам підтримку, що дозволяє їм повністю розкрити свій потенціал і досягти надзвичайно високих результатів.
 • Різноманіття та врахування індивідуальних особливостей
  Одним з важливих елементів успіху компанії є різноманітність у всьому. Ми переконані у тому, що багатогранність культур та професійних навичок наших працівників є запорукою кращого розуміння особливостей наших ринків. Різноманіття сприяє розвитку творчого підходу, запровадженню інноваційних рішень та досягненню високих економічних результатів.
 • Компенсації та пільги
  Наша система винагороди працівників відповідає нашим стратегічним пріоритетам і, як наслідок, зміцненню нашої «культури переможця». За видатні результати роботи наші працівники отримують підвищення в посаді та відповідну винагороду. Це забезпечує високу ефективність діяльності компанії в цілому.
 • Корпоративна соціальна відповідальність
  Ми усвідомлюємо, що сталий розвиток набуває все більшого значення. Ось чому ми прагнемо зробити свій внесок у цій сфері. Ми визначили відповідні екологічні та соціальні завдання у масштабі всього ланцюга постачання та віднесли їх до п’яти пріоритетних сфер діяльності.

Працівники підрозділу логістики відповідають за організацію ланцюга постачання – від планування попиту до організації процесу дистрибуції клієнтам.

Маркетингова діяльність у компанії «Хенкель» є дуже різноманітною:

Маркетинг В2С: у бізнес-підрозділах «Засоби для прання та догляду за оселею» та «Косметичні засоби» споживачі є основною цільовою аудиторією. Ці бізнеси характеризуються швидкоплинними змінами та високим рівнем конкуренції, тому інноваційні продукти відіграють дуже важливу роль. У 2016 році в підрозділі «Косметичні засоби» 45% прибутку компанія отримує завдяки продажу продуктів, які представлені на ринку не більше трьох років. У підрозділі «Засоби для прання та догляду за оселею» ця цифра дорівнює 43 %. Наші бренди займають провідні позиції і характеризуються високим ступенем присутності на ринку.

Маркетинг В2В: Бізнес-підрозділ «Клейові технології» тісно співпрацює з компаніями промислового сектору. Це технологічне середовище, у якому спеціалісти з маркетингу підтримують постійний контакт з спеціалістами відділу наукових досліджень та розробок.

Наші клієнти з промислового сектору є представниками різноманітних галузей. Це відомі компанії автомобілебудування та літакобудування, компанії з виробництва електроніки та сучасних видів упаковки. Завдяки нашим унікальним технологіям ми є важливим партнером у розробленні автомобіля та вітряних турбін майбутнього.

Відділ продажів займається організацією роботи каналів дистрибуції та управлінням відносинами з клієнтами.

 • За підтримки наших сильних брендів ви матимете можливість тісно співпрацювати з клієнтами та реалізувати спільно з ними рекламні кампанії.
 • Наші працівники відділу по роботі з ключовими клієнтами займаються роботою з великими клієнтами. Особливо привабливим аспектом є робота з великими обсягами продукції у міжнародних масштабах. У сегменті В2В продукції бізнес-підрозділу «Клейові технології» робота таких працівників часто передбачає тісну співпрацю з нашими клієнтами у сфері розробки продукції.

Міцна віра у компанію є запорукою нашого підприємницького успіху. Відділ корпоративних комунікацій відповідає за взаємодію з внутрішньою та зовнішньою аудиторіями компанії «Хенкель». Нашою метою є формування та захист репутації компанії в очах громадськості та конкретних зацікавлених сторін, у тому числі журналістів та лідерів суспільної думки.

Ми виступаємо в ролі стратегічного партнера та консультанта керівників компанії, бізнес-підрозділів та служб, а також надаємо їм підтримку у розробленні та впровадженні професійних комунікацій.