Меню
Пошук
можливості для стажування, навчання та розвитку

Студенти

Ніколи не зарано почати здобувати досвід роботи

Компанія «Хенкель» пропонує цілеспрямованим студентам широкі можливості, які дозволять їм отримати практичний досвід та проявити себе і свої знання. Вже під час свого навчання ви зможете відкрити для себе захопливий світ брендів та технологій компанії «Хенкель». Це дозволить вам розвиватись з професійної точки зору та планувати свою подальшу кар’єру в компанії «Хенкель» після завершення навчання.

Скористайтеся можливістю мати персонального наставника

Цінні знання для студентів з перших рук

Вже під час вашого навчання один з менеджерів компанії «Хенкель» стане вашим персональним наставником. Він надаватиме вам настанови та підтримку у виконанні завдань, стане вашим бізнес-тренером і джерелом корисних порад. Наставники компанії «Хенкель» поділяться в вами своїми знаннями щодо тенденцій ринку та забезпечать вам зворотній зв’язок для майбутнього розвитку вашої кар’єри.

Знайомство з «Хенкель»

Соціалізація та здобуття нових знань

Хочете дізнатися більше про компанію «Хенкель»? Cлідкуйте за нами у мережах Facebook або LinkedIn та будьте в курсі останніх подій.

Стажування студентів

Повна інтеграція у колектив, широка мережа особистих контактів: впродовж стажування ви на власному досвіді відчуєте, що саме виділяє працівників компанії «Хенкель» і обумовлює їх успіх. З першого дня своєї роботи ви станете невід’ємною частиною команди і матимете змогу відчути, що означає працювати в компанії, яка є лідером ринку, та формувати ринок майбутнього, чи то у секторі споживчих товарів, чи то в промисловому секторі. Скористайтеся цією можливістю та переконайте нас у тому, що ви – талановита та ініціативна людина. Щороку це роблять 1500 інших стажерів у всьому світі.

Кожне стажування починається з визначення особистих цілей та завдань. Після цього ви можете відразу стати до роботи і дати волю своїм амбіціям. З першого дня стажування і надалі ви будете цілком та повністю інтегровані у нашу команду і працюватимете за індивідуальною програмою. При цьому ви можете розраховувати на постійну підтримку працівників Відділу персоналу та вашого наставника, котрим буде досвідчений працівник департаменту, у якому ви проходите стажування.

Завдання та можливості

Копіювати документи та варити каву? О, ні! Впродовж вашого стажування ви працюватимете над бізнес-проектами, як повноцінний член команди. Крім того, у ваc з’явиться безліч можливостей познайомитися з життям компанії за межами вашого департаменту.

  • Крім участі в операційній діяльності компанії, ви зможете стати керівником власного проекту, а це – шанс проявити свої таланти.
  • Ви також візьмете участь у презентаціях різних департаментів, наприклад, у рамках «Дня стажера» (Intern Day).
  • Завдяки участі у програмі «Double-In» ви зможете впродовж дня супроводжувати стажера з іншого департаменту. Наприклад, якщо ви є стажером департаменту маркетингу, ви зможете познайомитись зі стажером департаменту контролінгу. У такий спосіб ми розвиваємо уявлення про роботу інших департаментів вже під час стажування.