Меню
Пошук
Четверо співробітників Хенкель посміхаються на камеру

Професіонали

Відразу до роботи

Ти професіонал з досвідом роботи та наполегливо прагнеш удосконалення? Чудово, тоді ти можеш почати одразу! Займай позицію з високим рівнем відповідальності в одному з наших бізнес-підрозділів чи функцій, впроваджуй інновації, розвивай наші бренди та культуру Хенкель, керуючись своїми переконаннями.

Створюй свою кар’єру

Ми переконані, що ти знайдеш застосування своїм здібностям від самого старту кар’єрного шляху в Хенкель. Ще до початку твоєї роботи в компанії ми будемо поруч, щоб відповісти на будь-які запитання. Всеохоплююча програма Інформування та Орієнтації  допоможе тобі повністю підготуватися до роботи в Хенкель. У будь-якому випадку, твоя команда завжди поруч, щоб тобі допомогти.

2 Співробітники Хенкель спускаються сходами на території офісу

Сприяння створенню новітнього робочого середовища

Ми пишаємося нашим робочим простором, орієнтованим на ефективність робочого процесу, при цьому ми відкриті до змін у ньому. Наші лідери та професіонали заохочують діджиталізацію корпоративної культури, розвиток особистої відповідальності, встановлення тісної співпраці та гнучкості робочого графіку. Маєш ще якісь питання? Додаткова інформація на нашому веб-сайті (англійською мовою).

henkel

Живи нашим підприємницьким духом

Коли Фріц Хенкель заснував нашу компанію у 1876 році, він заклав основи стійкої віри в інновації, яка є переважним фактором дотепер. Ми в Хенкель щодня шукаємо шляхи покращення наших продуктів та технологій. Які ідеї маєш ти? Додаткова інформація на нашому сайті (англійською мовою).

Як подати заяву

Вакансії для професіоналів

Пошук вакансій
Не знаєш як правильно подати заявку? 

Звернись за порадою до нас в HR відділ.

Наші історії

8 лист. 2021

Henkel продовжує зростати, демонструючи значне збільшення продажів у третьому кварталі

  • Органічне зростання продажів Групи становило +3,5% – до приблизно 5,1 млрд євро, в номінальному вираженні +1,9%:
    • Бізнес-підрозділ Adhesive Technologies («Клейові технології»): дуже сильне органічне зростання продажів на +7,0%, в номінальному вираженні +7,1%
    • Бізнес-підрозділ Beauty Care («Косметичні засоби»): негативна динаміка продажів на рівні -3,0%, в номінальному вираженні продажі знизилися на -6,5%
    • Бізнес-підрозділ Laundry & Home Care («Засоби для прання та догляду за оселею»): хороша динаміка продажів на рівні +2,0%, в номінальному вираженні – зниження на -0,8%
  • Органічне зростання продажів головним чином зумовлено позитивною динамікою на ринках, що розвиваються.
  • Показники Henkel виявилися вищими за докризовий рівень: органічне зростання продажів становить +7,5%, порівняно з показниками 3 кварталу 2019 року, що відповідає середньорічному зростанню +3,7%.
  • Оновлено прогноз на 2021 фінансовий рік: компанія підтверджує свої очікування щодо обсягів продажу, очікуваний прибуток перебуватиме на рівні нижніх значень минулих прогнозних діапазонів.