Меню
Пошук

Fa Men Xtreme

Fa Men Xtreme: відкрийте для себе засоби для справжніх чоловіків! Гарного початку дня!

Відчуйте максимальну впевненість у собі впродовж дня з продуктами Fa Men Xtreme.

Засоби Fa Men Xtreme розроблені спеціально для чоловіків, які прагнуть мати тривалий та високоефективний захист: Fa Men Xtreme відкриває вам зовсім інший світ засобів догляду за тілом для чоловіків! Розроблений спеціально для вас, Fa Men Xtreme забезпечує ефективний захист від неприємного запаху та мокрих плям на одязі та відчуття впевненості у собі, яке дозволяє чоловікам залишатись активними впродовж усього дня.

Бренд Fa Men Xtreme представлений у сегментах дезодорантів та гелів для душу.

Аерозоль: відчуйте себе справжнім чоловіком!
Максимум захисту. Відсутність неприємного запаху. Формула Fa Men Xtreme з новою технологією Sweat Detect забезпечує захист від поту ще до його появи , бореться з джерелом запаху, а не просто його приховує. Забезпечує тривалу свіжість впродовж 72 годин. Не містить алкоголю та надзвичайно добре переноситься шкірою..

Ролик: високоефективна формула захищає від мокрих плям на одязі та неприємного запаху!

Ефективно бореться з неприємними відчуттями від потовиділення: роликові дезодоранти Fa Men Xtreme на основі високоефективної формули Fast Dry забезпечують екстремальний захист від потовиділення та неприємного запаху.

Стік: захист від неприємного запаху у форматі стіка!
Найбільш ефективні формули Fa Men Xtreme також доступні у фораті стіка. Швидке висихання та тривале відчуття свіжості.

Гель для душу: відкрийте для себе гель для душу з тривалим ефектом свіжості

Відкрийте для себе гель для душу, який не сушить шкіру! Ефект надзвичайності свіжості після душу у поєднанні з інноваційною технологією Anti-Dry Skin та відсутність сухості шкіри  

Інформація та сервіси